відновлення життєвої сили

Грязелікування в Медичному центрі ARDEN PALACE

Лікувальні грязі - один з найбільш ефективних факторів санаторного оздоровлення.

Лікувальні грязі багаті біологічно активними органічними речовинами, макро- і мікроелементами, які впливають на рецептори шкіри, а також проникають в організм людини і надають оздоровчий вплив. Грязі нормалізують обмін речовин у підшкірному жирі і є незамінними в боротьбі з целюлітом, покращують стан кістково-м’язової системи. Лікувальні грязі сприяють видаленню з організму надлишку рідини і токсинів. Грязьові процедури створюють відчуття повного розслаблення і приємної знемоги.

Допоможіть своєму організму повернутися до гармонії з допомогою лікувальних грязей, адже вони містять в собі натуральні компоненти, які допомагають очистити тіло від токсинів і забезпечують кращий стан кістково-м’язової системи. Зелена глина, блакитна глина, грязі мертвого моря та озокеритотерапія - найцінніші природні компоненти для відновлення краси і здоров`я.

Наші професійні терапевти допоможуть вам вибрати найкращу процедуру для вашого організму та проконсультують вас щодо оптимальної кількості процедур. Після курсу грязевих процедур в ARDEN PALACE ви відчуєте себе набагато краще - ваша шкіра буде очищеною, ваша енергія підвищиться і ви будете готові до нових викликів.

Гостям ARDEN PALACE  ми пропонуємо 

  • Зелена глина
  • Блакитна глина 
  • Грязі мертвого моря
  • Озокеритотерапія 

За детальною інформацією звертайтесь до адміністраторів Медичного центру ARDEN PALACE. 

Поставити запитання:

Найближчі події

25березня
День апельсинових котів
26березня
Пригоди березневого кота Роджера
27березня
Музичні вечори