Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Соляна кімната

Соляна кімната ARDEN PALACE Medical Resort & SPA -це дарувати людині можливість зцілення та відновлення організму за допомогою природних дій та факторів.

У стародавні часи, коли медична індустрія та поняття лікування ще були в стані зародка, людська раса шукала порятунок від захворювань у матінки природи.

Одним з методів природного лікування є галотерапія перебування у соляній кімнаті – в якій створюється штучний мікроклімат соляної шахти.

Цілющий вплив галотерапії на здоров’я людини полягає в насиченості навколишнього повітряного простору аерозолем, який виділяється сіллю, що надає позитивний ефект на організм.

Наша соляна кімната характеризується оздоровчими властивостями природної іонізації повітря:

• очищення бронхів і легенів від слизу;

* знищення хвороботворних мікробів, вірусів, бактерій;

• знижує рівень стресу;

• поглиблює й уповільнює дихання;

• зміцнює імунну систему.

Несприятлива екологія і швидкий ритм життя призводять до ослаблення імунітету, стресів, і, як наслі док, до виникнення захворювань.

Ми створили соляну кімнату з цілющою атмосферою, де можна оздоровитися, відпочити й повністю розслабитися всією сім’єю.

Перебування в соляній кімнаті це один з найбільш активних, безмедикаментозних нешкідливих природних методів лікування цілого комплексу захворювань завдяки впливу аерозолю мікрочастинок солі та штучної іонізації повітря.

Перебування у соляній кімнаті укріплює дихальну та нервову системи, зміцнює імунітет, покращує стан шкіри. Дрібні мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи легень та бронхів, осідають на шкірі і здійснюють протизапальну дію.

• При лікуванні хвороб – тривалість курсу
щонайменше 15 процедур
• 3 профілактичною метою – 10-20 процедур
Тривалість – від 30 до 60 хв

Забронювати