відновлення життєвої сили

Фітнес — невід'ємна частина життя величезної кількості людей, які піклуються про своє здоров'я і зовнішній вигляд. Останнім часом, здоровий спосіб життя набирає все більшої популярності - багато хто намагається правильно харчуватися і займатися спортом. Саме фітнес тренування вважаються найбільш затребуваними серед спортивних занять. Про їхні переваги можна говорити дуже довго, але таку популярність, в основному, вони знайшли через те, що всі вправи максимально наближені до природних для організму навантажень.

Фітнес-заняття:

1. Покращують загальний стан здоров'я і благотворно впливають на імунітет.

2.Допомагають схуднути. Скинувши зайві кілограми, можна побороти пов'язані з ними хвороби і зробити тіло підтягнутим і красивим.

3. Розвивають витривалість. Людина, яка займається фітнесом, стає набагато сильнішою та витривалішою.

4. Допомагають у боротьбі зі стресом. Звичайно, перший час, розслаблятися під час тренувань навряд чи вийде, але, коли людина "втягується", то отримує задоволення і знімає напругу.

Ми пропонуємо вам скористатися ультрасучасним фітнес обладнанням, а також провести тренування спільно з нашим фітнес-інструктором, який розробить і проведе для вас індивідуальне силове або кардіо-заняття. 

Для кращого ефекту від тренувань, гостям доступні:

  • індивідуальні заняття з тренером - 45 хв. - 600 грн
  • групові заняття - 45 хв. - 250 грн.