Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати

Івент-сервіс

Івент-сервіс

нА ВАС ЧЕКАЄ ЧУДОВА
АТМОСФЕРА ТА ВІДМІННЕ
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Торти на замовлення
Кожен наш торт готується спеціально для вас, за індивідуальним дизайном. Ви можете обрати дизайн кондитерського виробу та його смак. На ваш вибір – 10 найсмачніших варіантів начинок, від класичного червоного оксамиту до незвичайного лавандового бісквіту. Наші кондитери склали поєднання смаків так, щоб навіть найдивовижніші продукти гармонійно доповнювали один одного. Ви точно знайдете для себе ідеальний десерт!
Знайомимо Вас з нашим шеф-кондитером Оксаною Урбановською. Більше 10 років Оксана має свій фірмовий стиль заснований на вдалих поєднаннях смаків, ароматів і текстур. Постійно перебуває у пошуку нових смакових поєднань, експериментує з сезонними та фермерськими продуктами, прагне максимальної екологічності у своїх десертах. Адже кожен шматочок десерту має бути смачним, дивовижним і неповторним!»
Галавечеря
Коли у вас планується День народження, романтична вечеря, корпоратив, дівич-вечір або інша весела вечірка, постає питання про місце проведення свята. Гала вечеря: сучасний формат інтелігентного відпочинку або ділового корпоративу. Оформлюємо замовлення і організовуєм галавечері від 25 осіб до 600 осіб.
Святкування
Запрошуємо Вас провести прекрасне свято разом з нами у Arden Palace
Забронювати