Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати

Дозвілля

дозвілля

повне перезавантаження
оздоровлення та релакс

камінна зала
Камінний зал — місце для зустрічей та перегляду кінофільмів. Запрошуємо шанувальників затишку і кіноманів на перегляд фільмів та затишних посиденьок в колі друзів та близьких.
Дитячий центр "ARDEN KIDS CLUB"
Що може бути краще для дитини, ніж місце, де можна шуміти, грати, багато сміятися та веселитися?На 1-му поверсі неймовірного ARDEN PALACE Medical Resort & SPA розташована величезна дитяча ігрова зона і комфортні кабінети для занять, творчих студій, де кожна дитина знайде собі «свою маленьку справу» для душі!
З 10.00 - 16.00 увесь час з маленькими гостями працюють професійні педагоги та аніматори, тому ви можете спокійно відправитись на процедури та бути впевненими, що з дітками все добре.
З 16.00 до 21.00 доплата 170 грн/год.
Індивідуальний супровід (няня) 250 грн/год.
парк хижаків
“arden”
Найбільший в Україні, сучасний і неповторний реабілітаційний центр для диких тварин загальною площею 32 га. В умовах максимально подібних до ареалів приживання диких звірів, використовуючи лісовий ландшафт пересічної місцевості змішаних лісів Лісостепу, тут забезпечено умови для лікування , реабілітації та подальшого проживання у природніх умовах ведмедів, вовків, лисиць та інших тварин.
Відвідавши «Парк хижаків «Арден» Ви, насамперед, зможете відчути насправді казкову, унікальну первинну неповторність фауни лісів подільського краю.
Дитячий ігровий майданчик
Відпочинок на свіжому повітрі для наших маленьких гостей - спортивні веломобілі, улюблені електрокари, батут та неймовірний ігровий майданчик з гойдалками, каруселями, гірками, сітками й великим будиночком.
Забронювати