Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати
повернутись назад

Оздоровчо-лікувальні програми медичного центру "ARDEN PALACE".

Окрім новітніх технологій та найсучасніших методик лікування, ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного.

Оздоровчі програми, розроблені нашими кваліфікованими фахівцями у кращих традиціях курортології, базуються на новітніх досягненнях, діагностичних, лікувальних та СПА-технологіях. Кожна програма наповнюється з урахуванням Вашого стану здоров’я та коригується лікарем для досягнення максимальних результатів.

Наші послуги охоплюють повне медичне обстеження, консультації лікарів різних спеціальностей та індивідуальні програми схуднення та оздоровлення всього організму. Ми розуміємо, що кожен пацієнт унікальний, тому ми працюємо, щоб забезпечити найбільш ефективну  та індивідуальну програму до Вашого конкретного стану здоров’я.

  • Наша команда складається з кваліфікованих та досвідчених фахівців, що допоможуть Вам покращити  здоров’я та забезпечать відмінне самопочуття. Ми пишаємось нашими успішними результатами і довірою наших клієнтів, які повертаються до нас знову та знову.

 

В Медичному Центрі "ARDEN PALACE" розроблені спеціальні оздоровчі програми:

ПРОГРАМА “FAMILY WEEKEND” детальніше ПРОГРАМА “ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я” детальніше ПРОГРАМА “ЕСТЕТИКА ІНТИМНОСТІ” детальніше ПРОГРАМА “ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВІКОВИХ ЗМІН” детальніше ПРОГРАМА “ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ” детальніше ПРОГРАМА “АРТ-ФЕМІН” детальніше ПРОГРАМА “ПОДАРУЙ БАТЬКАМ ЗДОРОВ’Я”+ детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ІНТЕНСИВ” детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ЕКСПРЕС” детальніше Програма “Антистрес” детальніше Програма “Check-up” детальніше Санаторно-оздоровча програма детальніше Програма Anti-aging детальніше САНАТОРНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ детальніше
Забронювати