Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38 (050) 811 07 51 +38 (096) 157 44 16
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Програма Anti-aging

Програма Anti-aging

Програма «ANTI-AGING» буде бажана як для людей, що мають напружений графік роботи, які ведуть інтенсивне ділове життя так і для літніх людей з активною життєвою позицією. Організм людей, які вже страждають віковими захворюваннями, також отримає новий імпульс до одужання. Крім того, спортсмени з інтенсивними тренуваннями і ті, що відновлюються після травм, швидше досягнуть своїх цілей.

Ми оцінюємо різні фактори способу життя: те, що Ви їсте та п’єте, Ваш рівень стресу та гормональний баланс, а також інші параметри, такі як резистентність до інсуліну, кишковий дисбаланс, якість сну та токсичність вашого тіла, щоб ми могли контролювати вашу красу з середини.

Програма включає відновлюючі СПА процедури, які завдяки комплексному впливу на всі 5 почуттів допоможуть Вам омолодити не лише шкіру, але й енергію, відновивши баланс і з’єднавшись із самим собою і природою.

Найкраща інвестиція – це інвестиція в своє здоров’я і довге життя!

 

Інші програми:
ПРОГРАМА “ПОДАРУЙ БАТЬКАМ ЗДОРОВ’Я”+ детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ІНТЕНСИВ” детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ЕКСПРЕС” детальніше Програма “Антистрес” детальніше Програма “Check-up” детальніше Санаторно-оздоровча програма детальніше Програма Anti-aging детальніше САНАТОРНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ детальніше