Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ЕКСПРЕС”

Тривалість: 3, 5 днів
Цілі: Виведення шкідливих шлаків з організму, зниження маси тіла, покращення загального самопочуття

Детокс-програма “Експрес”

Хочете зробити свій організм здоровішим і енергійнішим?

Тоді детокс-програма  – саме те, що вам потрібно!

З цією програмою, ви зможете отримати повну комплексну консультацію від наших лікарів: терапевтів, ендокринологів та дієтологів. А також провести необхідні обстеження, щоб дізнатись стан вашого здоров’я.

Аби допомогти вам, очистити свій організм від токсинів, ми пропонуємо оздоровчий SPA-блок, де ви зможете насолодитися приємними процедурами, такими як: лімфодренажний масаж, дренуюче бандажне обгортання, процедура лазерного ліполізу та багато іншого.

Аби зробити ваш детокс-курс максимально ефективним, також ми розробили спеціальний лікувальний блок, де включено: вживання лікувальної мінеральної води, фіточай детокс , гідроколотерапію, озонотерапію та інші процедури.

Приєднуйтесь до детокс-програми вже сьогодні, щоб отримати максимальну користь для свого здоров’я!

Лікар має право на коригування складу і кількості процедур в залежності від діагнозу, ступеня тяжкості, стадії і фази захворювання, віку та індивідуального стану пацієнта. Можливе призначення додаткових обстежень і процедур, за окрему плату, при відсутності протипоказань. Додаткові обстеження та процедури оплачуються відпочиваючими згідно прейскуранта на медичні послуги.

 

Інші програми:
ПРОГРАМА “FAMILY WEEKEND” детальніше ПРОГРАМА “ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я” детальніше ПРОГРАМА “ЕСТЕТИКА ІНТИМНОСТІ” детальніше ПРОГРАМА “ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВІКОВИХ ЗМІН” детальніше ПРОГРАМА “ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ” детальніше ПРОГРАМА “АРТ-ФЕМІН” детальніше ПРОГРАМА “ПОДАРУЙ БАТЬКАМ ЗДОРОВ’Я”+ детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ІНТЕНСИВ” детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ЕКСПРЕС” детальніше Програма “Антистрес” детальніше Програма “Check-up” детальніше Санаторно-оздоровча програма детальніше Програма Anti-aging детальніше САНАТОРНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ детальніше
Забронювати