Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Санаторно-оздоровча програма

Тривалість: 7, 10, 14 днів
Цілі: Діагностика та оздоровлення, загальне зміцнення організму, релакс

Санаторно-оздоровча програма

Програма спрямована на оптимізацію психо-емоційної сфери та біоритмів людської діяльності, нормалізацію сну і працездатності, стабілізацію вегетативних відділів нервової системи та гемодинаміки, підвищення активності ферментів, що беруть участь в обміні речовин, зниження рівня холестерину, нормалізацію співвідношення інсуліну та глюкагону в крові, стимуляцію адаптаційно-компенсаторних механізмів, поліпшення окислювально-відновних і метаболічних процесів, імунологічної реактивності організму, зниження функціонального класу рухових порушень, поліпшення показників функції зовнішнього дихання, зниження ваги та подовження періоду ремісії захворювань.

Наша команда кваліфікованих медичних працівників забезпечить вам індивідуальний підхід та високоякісне лікування. Ми пропонуємо широкий спектр процедур, включаючи фізіотерапію, масаж, гідротерапію та інші методи, що допоможуть вам досягти максимального ефекту від лікування.

Очікуваний ефект від лікування:

  • оптимізація психо – емоційної сфери і біоритмів людської діяльності
  • нормалізація сну і працездатності
  • стабілізація основних процесів діяльності вегетативних відділів нервової системи
  • нормалізація основних параметрів гемодинаміки (пульс і артеріальний тиск)
  • підвищення активності ферментів, що беруть участь в білковому, вуглеводному і ліпідному обміні
  • зниження рівня холестерину
  • стимуляція адаптаційно-компенсаторних механізмів
  • поліпшення окислювально-відновних і метаболічних процесів, імунологічної реактивності організму
  • подовження періоду ремісії захворювань, поліпшення якості життя.

Примітка: лікар має право на коригування складу і кількості процедур в залежності від віку та індивідуального стану пацієнта.

Можливе призначення додаткових обстежень і процедур, за окрему плату, при відсутності протипоказань.

Додаткові обстеження та процедури оплачуються відпочиваючими згідно прейскуранта на медичні послуги. Цілодобово в медичному центрі ARDEN PALACE веде прийом черговий лікар.

 

Інші програми:
ПРОГРАМА “FAMILY WEEKEND” детальніше ПРОГРАМА “ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я” детальніше ПРОГРАМА “ЕСТЕТИКА ІНТИМНОСТІ” детальніше ПРОГРАМА “ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВІКОВИХ ЗМІН” детальніше ПРОГРАМА “ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ” детальніше ПРОГРАМА “АРТ-ФЕМІН” детальніше ПРОГРАМА “ПОДАРУЙ БАТЬКАМ ЗДОРОВ’Я”+ детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ІНТЕНСИВ” детальніше ДЕТОКС-ПРОГРАМА “ЕКСПРЕС” детальніше Програма “Антистрес” детальніше Програма “Check-up” детальніше Санаторно-оздоровча програма детальніше Програма Anti-aging детальніше САНАТОРНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ детальніше
Забронювати