відновлення життєвої сили
До вашої уваги наступні зали
Конференц зал

Сучасний конференц зал, який розташований на рівні 2 поверху готелю дозволяє приймати учасників чисельністю до 60 осіб. Зал ідеально підійде для проведення різноманітних конференцій, нарад, тренінгів, переговорів та презентацій на сучасному світовому рівні. Це просторе приміщення з штучним і природним освітленням та прекрасним видом на місто.

Великий Конференц зал
Актовий зал дозволяє приймати учасників чисельністю до 300 осіб. Він підходить для проведення з’їздів, конференцій, нарад, тренінгів, переговорів та презентацій на сучасному світовому рівні. Це просторе приміщення з штучним освітленням особливо зручним буде для проведення весіль, ювілеїв, корпоративних вечірок та інших урочистих подій. Наші фахівці допоможуть Вам організувати яскраву і незабутню подію, подарують справжнє свято для Вас та Ваших гостей.
«Кімната переговорів» №1

Кімната для переговорів розрахована до 15 місць (загальна площа 28,7 кв.м)

У Вас є унікальна можливість поспілкуватися з Вашими колегами і діловими партнерами в камерній обстановці. Зручне розташування меблів за типом "круглий стіл", пастельні тони інтер'єру неодмінно налаштують на досягнення позитивного результату спілкування.