Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати
повернутись назад

Краксен

Краксен – це гармонійне поєднання найдавніших традицій і сучасних технологій. Ідеальна для тих, хто любить м’який пар і повільне прогрівання всіх м’язів і суглобів. Використовується в терапевтичних цілях, а також для приємного проведення часу, спілкування з друзями і фізичної реабілітації.

Краксен подарує диво оновлення, заспокоїть, зніме втому і нервове збудження, підніме тонус і вирівняє емоційний фон.  Аромат цілющих трав, розслаблююче тепло і приємна музика гарантують Вам хвилини релаксу і абсолютного розслаблення. Краксен позитивно впливає на імунітет, нервову систему, активізує мозкову діяльність. Інтенсивне потовиділення сприяє виведенню з організму зайвої рідини, шлаків і токсинів. Більш того, півгодинне перебування в краксені дозволить Вам скинути кілька зайвих кілограмів, позбавить від целюліту, дозволить відпочити від шуму і суєти мегаполісу та зарядитися життєвою енергією.

У краксені підтримується розслаблююча температура (не більше 45-55С) і приємна вологість (50-60%). Тому відвідування цієї лазні не викличе неприємних відчуттів у людей.

Гість сідає в нішу, закриває спеціальне простирадло з натуральних тканин і починається «магія». На стіні за сидінням розташована парова форсунка, густа пара, проходячи через сіно розкриває кожен раз неповторний букет запахів літа, сонця і пряних трав. Краксен-грубка вмикається і вимикається за допомогою світлодіодів, тому тривалість процедури індивідуальна.

Після відвідин лазні у Вас покращиться кровообіг і нормалізується сон. Також, в залежності від підбору різнотрав’я, краксени можуть використовуватися для підвищення працездатності, лікування застуди, бронхіту, грипу, шкірних хвороб. Не варто скидати з рахунків і той факт, що трав’яна лазня дарує душі і тілу чудовий відпочинок, хвилини раювання і блаженства.

Забронювати