Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати
повернутись назад

Пивна лазня

Пивні лазні є одним з найпопулярніших видів СПА з часів середньовіччя. Це дуже старий і унікальний тип терапії, при якому використовуються тільки натуральні матеріали у вигляді хмелю та інших природних речовин, які використовуються у виробництві пива. У пивній лазні не використовують ячмінь, тому немає причини боятися алергічних реакцій.

Ідеально затишне місце, де можна забути про втому і стреси. Відвідання пивної лазні стане профілактикою простудних і серцево-судинних хвороб.

У пивній лазні гостям пропонують нанесення аплікації з пивних дріжджів екстракту солоду та хмелю з послідуючою пропаркою та підсушкою, а потім із змиттям даної аплікації, яка дає приголомшливий лікувальний ефект.

Лазню нагрівають до ~ 37 ° C, висока температура сприяє активному кровообігу, зігріває шкіру і розкриває пори. Розпарена шкіра  з вдячністю вбирає в себе корисні елементи пивних дріжджів, ароматичного хмелю, і подрібнених трав.

Дріжджі – це одноклітинні мікроорганізми, гриби. Вони мають властивість поїдати цукор – це їх основний корм. Поверхня нашої шкіри містить цукор, і якщо нанести на тіло пивні дріжджі, вони почнуть “виїдати” весь цукор з порів, очищаючи її. Крім цього, вони живлять шкіру повним комплексом вітамінів В, без яких не обходиться жоден косметичний засіб, володіють очисними властивостями і усувають мертві частинки шкіри. Сприяють еластичності, зволоженню і регенерації верхніх шарів шкіри. Процедура підходить людям з практично будь-якими шкірними дефектами і є прекрасним профілактичним засобом навіть при таких важких шкірних захворюваннях як екзема.

Пивна лазня розслабляє м’язи, сприяє виведенню токсинів, позитивно впливає на систему кровообігу, прогріває суглоби, має оздоровчу дію на шкіру і волосся, нормалізує сон, так як має заспокійливу дію.

Знімання фізичної і психічної напруги дозволить розслабленому організму звільнитися від стресу і нервозності.

Забронювати