Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Льодяна купіль

Тренд сучасного суспільства – здоровий спосіб життя. Цьому сприяє пропаганда здорового і активного способу життя.

Льодяна купіль – чудово загартовує та підсилює імунітет. Загартовування організму здавна вважалося рецептом збереження молодості. Зміна температури призводить до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посиленню обміну речовин. А саме головне – крижана купіль бадьорить. Така контрастна процедура і дозволяла нашим пращурам бути завжди в тонусі, давати потужну відсіч багатьом хворобам. На думку вчених і лікарів, контрастні процедури добре позначаються на роботі усього організму, сприяють загартовуванню і зміцненню імунної системи.

Купання в льодяній купелі допомагає здолати депресію, особливо рекомендовано людям, що ведуть малорухомий спосіб життя, корисно для профілактики синдрому хронічної втоми, підвищеної стомлюваності та при порушеннях сну. Короткочасна дія низьких температур сприймається організмом як позитивний стрес: призводить до посилення кровопостачання внутрішніх органів, знімається запалення, біль, набряк, спазм. Температура води від +4°C до +5°C.

Устаткування для крижаної купелі дозволяє створювати необхідні умови для правильного охолодження. Всередині льодяної купелі встановлюється світлодіодне кольорове освітлення, яке забезпечує райдужні візерунки на воді. Кольори підсвічування і цикли чергування, як і всі інші параметри функціонування крижаної купелі, можна задавати на пульті управління.

Якщо Ви готові зняти фізичне напруження та зарядитися позитивом, то крижана купіль саме для Вас.

Забронювати