Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
uk
EN
Забронювати
повернутись назад

Офуро

Японська купіль ˗ об’єднання усіх стихій у одне ціле. У японській купелі начебто поєднуються всі чотири стихії: вогонь (тепло), вода, повітря (пар) і земля (дерево). Японський переказ свідчить, що «абсолютним воїном» може стати той, хто з’єднає їх в одну. Це давнє твердження і знайшло своє втілення в японській купелі.

Японська купіль – це велика ємність з водою, яка нагрівається до 40-42 градусів. За весь час перебування в японській купелі людина через потовиділення може позбутися від півлітра до цілого літра рідини разом з великою кількістю солей та інших непотрібних і шкідливих речовин. Посилюється кровопостачання і зміцнюється серцево-судинна система та нирки.

Завдяки констрасту температур води у купелях виводяться шлаки та токсини, покращується кровообіг, організм насичується киснем.

Дуже важливо дотримання правильної технології ритуалу, адже вода в купелі має достатньо великий перепад температур високі до 42-45 градусів та низькі температури -10-12 градусів.

Купіль знімає болі при ревматизмі і нормалізує обмін речовин. Регулярне відвідування японських купелей в великій мірі знижує ризик простудних захворювань. Завдяки досить високій температурі через пори з організму виводяться шлаки і токсини, шкіра стає гладкою і пружною. Спортсмени використовують купелі для розслаблення, відпочинку і відновлення сил. Японська купіль дозволяє скинути зайву вагу. Вона також добре омолоджує шкіру і має бактерицидну дію.

 

Забронювати