Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Душ вражень

«Алея Вражень» – це комплекс з «Душів вражень», які встановлюються уздовж коридору. Технологія самої процедури полягає в тому, щоб увійти до цього коридору з одного боку і вийти з іншого. Душова алея дозволяє досягти сильного емоційного враження.

«Душ вражень» – це водяна установка, яка дозволяє відчути себе в різних погодних умовах – жарких тропіках або на морському узбережжі, в стихії океанського шторму або епіцентрі грози. Душ впливає на всі органи чуття, через що досягається повнота відчуттів.

Конструктивно – це непроста гідроустановка з набором різних програм, які залежать від комплектації. Устаткування регулює тиск і температуру води, ароматизацію і освітлення, звукові ефекти. Установка має різні види гідромасажу, а також присутні водні ефекти: дощ, злива, англійський туман. Всі програми супроводжуються звуковими і світловими ефектами, а також ароматами, які сприяють розслабленню, приливу сил і почуттів. Кількість запахів залежить від кількості програм.

Різні типи водяних струменів від легкого холодного туману до проливного тропічного дощу, доповнені звуковими і світловими ефектами і ароматами, подарують Вам незабутні відчуття.

Забронювати