Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Spa догляд за обличчям

Spa догляд за обличчям
Вартість

Spa догляд за обличчям – це розкішний та розслаблюючий процес догляду за шкірою обличчя, який включає в себе різноманітні процедури та методи з метою покращення зовнішнього вигляду, здоров’я та стану шкіри. Такий догляд сприяє пом’якшенню, зволоженню, заспокоєнню шкіри, а також забезпечує антиоксидантну та омолоджуючу дію.

Ми зібрали найкращі, найпрогресивніші технології для spa догляду за обличчям. Серед них:

FORLLE’D

Японська високотехнологічна професійна косметика від Forlle’d – це лідируючі продукти відновлення функцій і структури шкіри на клітинному рівні, і контролю механізмів як хронологічного, так і фотостаріння.

Унікальна комбінація низькомолекулярних активних речовин з іонізованими мінералами дає косметиці Forlle’d особливу здатність доставляти у найглибші шари шкіри життєво важливі інгредієнти без ін’єкцій, атравматично та безпечно. Швидка технологія проникнення речовин у шкіру, їх високий рівень біодоступності дозволяють зберегти особливі властивості компонентів.

IS CLINICAL

“Is Clinical – американська компанія-виробник космецевтики найвищого класу очищення з підтвердженими клінічними та практичними результатами. Продукція каліфорнійської лабораторії широко визнана експертами у сфері проблем шкіри.

Лікувальну косметику iS CLINICAL® своїм клієнтам пропонують провідні дерматологи, пластичні хірурги, медичні центри, у всьому світі.

Одна з ТОП процедур серед зірок голівуду, відома у всьому світі – «Вогонь та лід».

Ви отримаєте сяючу , гладку, чисту шкіру вже після процедури.

 

Забронювати