Виникають питання, зателефонуйте нам і ми проконсультуємо Вас та надамо найкраще рішення
0 800 50 50 88 +38(050) 811 0751 +38(096) 157 4416 +38(093) 816 7699
UK
EN
Забронювати
повернутись назад

Апаратна косметологія

Апаратна косметологія
Вартість

Ми зібрали найкращі, найпрогресивніші технології у сфері косметології тіла та обличчя.

Серед них:

GENEO+

GeneO+ – це нова платформа для проведення простих, безпечних та комфортних процедур омолодження та оздоровлення шкіри. Три технології в одному апараті.

OxyGeneo® – безін’єкційна карбокситерапія (оксигенація шкіри зсередини, очищення, збагачення натуральними інгредієнтами).

TriPollar® – миттєва підтяжка шкіри, рівномірне нагрівання з трьома активними RF електродами.

UltraSound – трансдермальна доставка біологічно активних речовин.

GeneO+ застосовують для омолодження, освітлення та покращення якості шкіри.

HydraFacial – одна з кращих апаратних процедур для неінвазивного загоєння і лікування шкіри , представлена в світі в останні роки. Вона базується на синергії трьох компонентів: механічне відлущування, вплив багатофункціональних і стимулюючих сироваток вплив вакууму.

Апарат HydraFacial MD не має аналогів. Жодна інша технологія у світі не допускає проведення цілого комплексу процедур (лікування, омолодження, ліфтинг, зволоження, очищення) за один сеанс. Завдяки цьому пристрій скорочує час на обслуговування в 4 рази , при цьому тривалість процедури складає 40-60 хвилин.

ЕНДОСФЕРА

Ендосфера терапія – це ефективний інноваційний метод корекції фігури і овалу обличчя, який не має аналогів.

Безболісна процедура, яка дає видимий результат вже після першої процедури.

Унікальний апарат впливає на шкіру шляхом компресійної мікровібрації, не здавлюючи і не пошкоджуючи її.

ICOON LASER

ICOON LASER — сучасний апарат для корекції фігури. Проблеми надлишкової ваги, старіння, целюліту – в минулому. Сила 1180 мікростимуляцій на 1 дм кв. прицільно проробляє шкіру та підшкірні структури, активізуючи кровообіг та відтік лімфи.

Icoon LASER базується на технології MMAS. Це мульти-мікро-альвеолярна стимуляція. Унікальний принцип роботи, запатентований брендом Icoon, не має аналогів на ринку косметичних послуг.

CRYO T-SHOCK — це італійська технологія корекції фігури методом температурного впливу. Апарат здатний генерувати як холодові, так і теплові потоки, та передавати їх нашим тканинам. Цей підхід в естетичній медицині не інвазивний, неагресивний, без вакуумного впливу. Чергування температур з апаратним моніторингом в режимі реального часу впливає не тільки на шкіру, але й на підшкірно-жирову клітковину та м’язи.    

Працює як в косметології тіла так і обличчя. Де вирівнюється овал обличчя, ліфтинг ефект та догляд.  

Забронювати