відновлення життєвої сили

Запрошуємо Вас відвідати чудовий банний комплекс, в якому Ви зможете розслабитися, відновити сили, відпочити від щоденної метушні або після довгої дороги, розважитися усією сім’єю чи з друзями, загартувати свій дух, отримати заряд енергії, а також урізноманітнити свій відпочинок у комплексі «Арден Палац».

У цьому місці зібрані і ретельно дотримуються всі тонкощі банних процедур всього світу. Кожен відвідувач може вибрати будь-яку вподобану послугу і завжди спробувати щось нове.

На наших гостей чекає висококласне обслуговування, кваліфікований персонал.

Попарившись, Ви зможете відпочити, випити трав'яний чай у просторому і затишному приміщенні комплексу.

 

Сірокко

Унікальний вид парної, представлений у Арден Палац передбачає розігріванням потоками гарячого повітря, що імітує стан пустелі.  Після чого подається вода спеціальними розпилювачами, які утворюють свого роду туман. Таким чином насичуючи простір вологою.

Римська волога парна та хамам 

Римська парна – це лазня з найвищою відносною вологістю повітря, близькою до 100%. Густий пар огортає тіло і м’яко прогріває його, поступово розслабляючи всі м’язові тканини, відновлює бадьорість і працездатність.

Градирня

Це своєрідний гігантський інгалятор, споруджений із природних матеріалів – деревини. Внизу конструкції знаходиться резервуар із соляним розчином. Вода під тиском подається нагору через природні перешкоди, потоки розбиваються об гілки та обсипаються навколо дрібним дощем, насичуючи простір корисними випарами.

Альпійська сінна лазня (Краксен)

Трав’яна лазня Краксен – це процедура із застосуванням теплого трав’яного (сінного) пару, яке огортає область спини, попереку і плечового пояса. Це кабінки, де розташовані підігріваються ергономічні сидіння, вмонтований парогенератор, за гратчастої спинкою сидінь спеціальна ніша для альпійського сіна .  

Пивна баня

Ідеальне затишне місце, де можна забути про втому і стреси.  Відвідування пивної парової стане профілактикою простудних та серцево-судинних хвороб. У пивній паровій пар дозується натуральним ” Панським” пивом, а також виконуються особливі спа-ритуали з пивними дріждями

Арома-грот

Особливість цієї лазні - застосування природних ароматичних масел, які насичують пару та комплексно впливають на організм, оздоровлюючи його. Ароматерапія покращить стан нервової системи та забезпечить релаксацію всього організму. Сучасна аромотерапія є невід'ємною складовою сучасної медицини.

Фінська парна

Сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення. Справа в тому, що гаряче і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома.

Баня на дровах

Під час перебування в руській лазні посилено активізується кровообіг і підвищується обмін речовин, що веде за собою активізацію й насичення корисними речовинами всіх органів тіла. Баня чудово допоможе при перших симптомах застуди та грипу, а також при лікуванні артритів, ревматизму, бронхіту й гаймориту. Регулярне відвідування лазні омолоджує й оновлює шкіру, надає їй здоровіший колір, що так цінується жінками.