відновлення життєвої сили

Теренкур - лікувальні маршрути в ARDEN PALACE

Теренкур (від фр. Terrain - місцевість і cours - курс лікування) - метод санаторно-курортного лікування, що передбачає дозовані фізичні навантаження у вигляді пішохідних прогулянок, сходжень в гористій місцевості за певними розміченими маршрутами.

На території ARDEN PALACE гості можуть у вільному доступі відвідувати Парк Теренкур "Мандри Нескінченності", що розташований безпосередньо на території санаторно-курортного комплексу.  Для детальної інформації звертайтесь до адміністраторів рецепції. 

Чим корисний терренкур для нашого здоров'я?

Теренкур - досить поширена методика лікування і профілактики багатьох захворювань. При регулярних заняттях теренкуром людина тренує власну витривалість. Також терренкур сприятливо впливає на роботу серцево-судинної і дихальної системи, опорно-рухового апарату, сприяє відновленню тонусу м'язів і судин. Методика терренкура давно використовується в якості лікувальної фізкультури в місті-курорті Сатанові і отримує виключно позитивні відгуки.

  • При малорухливому способі життя
  • Нетренованим людям зі слабкою витривалістю;
  • Пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, з проблемами з обміном речовин, з бронхіальною астмою або хронічним бронхітом
  • При захворюваннях травної системи;
  • При відновленні організму після пневмонії
  • При реабілітації після пошкодження опорно-рухового апарату
  • Пацієнтам, які регулярно відчувають стреси
  • Людям з неврозами і надмірною збудливістю нервової системи

Сучасний ритм життя, погана екологія, постійні стреси і нерегулярне харчування призводять до численних захворювань і втрати інтересу до повноцінного життя. Ефективний спосіб протистояти такому «навалі» - це регулярно (1-2 рази на рік) відновлювати і очищати свій організм за допомогою цілющих сил природи. У Сатанові всі ваші проблеми і вимотує суєта мегаполісів залишаться далеко позаду. Так що саме час відправлятися на прикарпатський курорт!


Поставити запитання:

Найближчі події

25березня
День апельсинових котів
26березня
Пригоди березневого кота Роджера
27березня
Музичні вечори