відновлення життєвої сили

Цілюща лікувально-мінеральна вода "ЗБРУЧАНСЬКА"

ARDEN PALACE піклується про своїх гостей створючи максимальний комфорт та затишок. Для Вас ми створили зручний та сучасний бювет, який містить лікувальні води Збручанського родовища. Ви маєте унікальну можливість щоденно оздоровлюватись, вживаючи джерельні води, незалежно від погодних умов та не виходячи за межі комплексу. Впродовж дня вода в бюветі зберігається з дотриманням усіх норм, що забезпечує повне збереження її хімічного складу та лікувальних властивостей. Воду регулярно оновлюють, а гості мають можливість обирати для себе оптимальний температурний режим. Кожне джерело має відповідну мінералізацію та хімічний склад. Існують індивідуальні рекомендації щодо вживання мінеральних вод.

Отримайте безкоштовну консультацію лікаря терапевта Медичного Центру ARDEN PALACE і Ви точно знатимете,  яка кількість та графік прийому лікувальної води підходить саме Вам.

Подільська Швейцарія - таку назву одержав у народі цей чарівний гірський куточок природи. Як відзначають учені, дивовижні пам'ятки подільської природи - явище унікальне не тільки в Європі, а й на всій земній кулі.
Відкрите в 1966 році в районі смт. Сатанів велике родовище мінеральної води "Збручанська", за висновком Одеського НДІ курортології та фізіотерапії, є аналогом відомої трускавецької "Нафтусі", а за деякими показниками має навіть переваги щодо лікувальної дії. ("Мінеральні води України". За ред. Е.О. Колесника, К.Д. Бабова, - К.: Купріянова, 2005 р. стор. 17)
"Збручанська" - це слабо мінералізована (0,9г/л) гідрокарбонатна кальцієво -магнієво - натрієва вода з органічними речовинами (13,8-36,0 мг/дм3).

Формула води M0,85 = HCO365 C118 SO4 17 / (NA+K)57 Mg23 Ca20

ЗБРУЧАНСЬКА МІНЕРАЛЬНА ВОДА

  • покращує виділення і виведення жовчі, шлункову і панкреатичну секреції
  • застосовується в комплексних програмах кардіореабілітаціі
  • знижує рівень глюкози в крові при цукровому діабеті II типу
  • покращує кровообіг кісткового мозку, що сприяє виведенню радіонуклідів
  • має сечогінну, протизапальну та протимікробну дію покращує обмін речовин в організмі.

 

Поставити запитання:

Найближчі події

25березня
День апельсинових котів
26березня
Пригоди березневого кота Роджера
27березня
Музичні вечори