відновлення життєвої сили

Подаруйте собі надзвичайний відпочинок у найбільшому SPA-комплексі України ARDEN PALACE 

Відчуйте магію чотирьох стихій, направлену на відновлення балансу між тілом, душею та Всесвітом. Зануртесь у кришталеві води критих та відкритих басейнів, розслабтесь у фінській сауні, римській бані чи турецькому хамамі, насолодіться оздоровчими масажами та різноманітними СПА-процедурами для обличчя та тіла.

Відвідайте сучасний фітнес-центр, пориньте у танцювальні ритми в студії рухів. У нас ви зможете відволіктись від повсякденних турбот, зняти втому, відновити фізичну форму та душевний спокій.

В ARDEN PALACE Medical Resort & SPA ми пропонуємо отримати вам найкращі СПА - послуги зібрані в одному місці:

Льодяна купіль

Саме контрастна процедура – ​​бадьорить весь організм і загартовує його, т.к. різкий стрибок температури викликає екстремальні умови для всього організму, що сприятливо впливає імунну систему. Тому люди так люблять обливатися холодною водою, поринати у купелі, приймати крижаний душ. Від цих процедур людина отримує незвичайний, ні з чим незрівнянний заряд бадьорості.

Хвилі мрій (релакс зона)

Це зона для лікувальної терапії та розслаблення, релаксу та відпочинку, яка допомагає забути про буденні справи, дозволяє здійснити м’яку психо-емоційну корекцію, провести профілактику нервової системи та внутрішньої рівноваги. Зменшує тривожний стан.

Сірокко

Унікальний вид парної, представлений у Арден Палац передбачає розігріванням потоками гарячого повітря, що імітує стан пустелі.  Після чого подається вода спеціальними розпилювачами, які утворюють свого роду туман. Таким чином насичуючи простір вологою.

Римська волога парна та хамам 

Римська парна – це лазня з найвищою відносною вологістю повітря, близькою до 100%. Густий пар огортає тіло і м’яко прогріває його, поступово розслабляючи всі м’язові тканини, відновлює бадьорість і працездатність.

Душ вражень

Це водна установка, яка дозволяє відчути себе в різних погодних умовах – спекотних тропіках або на морському узбережжі, стихії океанського шторму або епіцентрі грози. Душ впливає на всі органи чуття, через що досягається повнота відчуттів.

Градирня

Це своєрідний гігантський інгалятор, споруджений із природних матеріалів – деревини. Внизу конструкції знаходиться резервуар із соляним розчином. Вода під тиском подається нагору через природні перешкоди, потоки розбиваються об гілки та обсипаються навколо дрібним дощем, насичуючи простір корисними випарами.

Альпійська сінна лазня (Краксен)

Трав’яна лазня Краксен – це процедура із застосуванням теплого трав’яного (сінного) пару, яке огортає область спини, попереку і плечового пояса. Це кабінки, де розташовані підігріваються ергономічні сидіння, вмонтований парогенератор, за гратчастої спинкою сидінь спеціальна ніша для альпійського сіна .  

Пивна баня

Ідеальне затишне місце, де можна забути про втому і стреси.  Відвідування пивної парової стане профілактикою простудних та серцево-судинних хвороб. У пивній паровій пар дозується натуральним ” Панським” пивом, а також виконуються особливі спа-ритуали з пивними дріждями

Ванночки Кнейпа

Ця процедура ґрунтується на ефекті послідовного чергування холодної та теплої води. При ходженні по ванночках з різною температурою середовища в організмі прискорюються фізіологічні процеси.

Арома-грот

Особливість цієї лазні - застосування природних ароматичних масел, які насичують пару та комплексно впливають на організм, оздоровлюючи його. Ароматерапія покращить стан нервової системи та забезпечить релаксацію всього організму. Сучасна аромотерапія є невід'ємною складовою сучасної медицини.

Фінська парна

Сауна з давніх-давен вважається способом оздоровлення. Справа в тому, що гаряче і сухе повітря викликає найбільш активне потовиділення, що є відмінним способом виведення шлаків з організму. Висока температура посилює кровообіг і обмін речовин. При цьому підвищується загальний тонус, поліпшується кровообіг і знімається втома.

Льодяна кімната

Чудово загартовує та підсилює імунітет. Зміна температури призводить до благотворної зміни функціонального стану органів і систем організму, посилення обміну речовин. А саме головне – льодова кімната бадьорить. Якщо Ви готові зняти фізичне напруження та зарядитися позитивом, то льодова кімната саме для Вас.

Баня на дровах

Під час перебування в руській лазні посилено активізується кровообіг і підвищується обмін речовин, що веде за собою активізацію й насичення корисними речовинами всіх органів тіла. Баня чудово допоможе при перших симптомах застуди та грипу, а також при лікуванні артритів, ревматизму, бронхіту й гаймориту. Регулярне відвідування лазні омолоджує й оновлює шкіру, надає їй здоровіший колір, що так цінується жінками.